Nord Rerum Food

Jakość w szczegółach

Szczegóły w jakości

Wybierz język:  pl  |  fr  |  en  |  de  |  ru 

Wizja i misja

Wizja i misja

Witamy w naszej firmie,

NORD RERUM FOOD jest firmą rodzinną działającą od wielu lat na rynku petfoodowym i w branży spożywczej.

Koncentrujemy się na dwóch głównych kierunkach działalności:


Szeroko rozumiana działalność w zakresie produktów petfoodowych:
→ dostarczanie wysokiej jakości, rzadkiego surowca do produkcji petfoodu głównie z dziczyzny, bażantów, strusi.
→ produkcja we własnym zakresie mączki mięsno - kostnej z dziczyzny, bażantów, strusi. Ponad to zajmujemy się produkcją pod specjalne zamówienia.
→ sprzedaż uszu i innych produktów  na gryzaki .Między innymi  z jelenia, sarny, dzika oraz wołowiny wieprzowiny i królika.
→ realizowanie zleceń na zakup dowolnego produktu zwierzęcego do produkcji petfoodu.

Inną gałęzią naszej działalności jest obrót wysokiej jakości produktami z branży spożywczej. Jest to  dziczyzna, mięso ze strusia i  emu oraz okazjonalnie inne produkty dla wymagających klientów.  

Naszym celem jest takie prowadzenie Firmy aby dawała zadowolenie  i satysfakcję wszystkim stronom zarówno sprzedającym jak i kupującym. Chętnie współpracujemy z firmami pośredniczącymi, które gwarantują wysoką jakość świadczonych usług i sprawdzone towary.

Staramy się to osiągnąć m.in. poprzez najwyższą dbałość o jakość naszych produktów co jest dla nas najwyższym priorytetem. Mamy bogate doświadczenie w każdej z   dziedzin, którymi się zajmujemy, tak więc znamy z własnego doświadczenia wszelkie zagrożenia jakościowe i potrafimy je na czas wyeliminować oraz dokładamy wszelkich starań by im zapobiegać.

Jesteśmy też wciąż żądni nowych wyzwań dlatego wprowadzamy wyjątkowe produkty na rynek i stale doskonalimy naszą ofertę.

Nasze atuty:
→ Bogate doświadczenie na rynkach , na których funkcjonujemy.
→ Doświadczenie poparte jest nie tylko praktyką handlową, ale również solidną wiedzą teoretyczną z zakresu obu branż.
→ Nie jesteśmy anonimowi- znamy osobiście wszystkich naszych dostawców oraz zdecydowaną większość naszych odbiorców.
→ Jakość produktów i zadowolenie klientów są dla nas priorytetami- każdy wysyłany towar kontrolujemy osobiście lub poprzez naszych przedstawicieli.
→ Zapewniamy klientom pewność dostaw – mamy podpisane długoterminowe umowy i współpracujemy z naszymi partnerami właśnie na podstawie takich umów.
→ Jesteśmy rzetelni, uczciwi i osiągalni praktycznie 24 godz. na dobę.
→ Nasza wysoka operatywność pozwala nam  zorganizować dostawę praktycznie każdego towaru jeśli tylko występuje on na rynku Europejskim jak i poza nim.
→ Jako firma rodzinna podejmujemy decyzje natychmiastowo bez zbędnego tracenia czasu naszych klientów.
→ Dzięki doskonałej orientacji w regulacjach prawnych i przepisach prawa europejskiego w zakresie świadczonych usług , każda transakcja jest chroniona / bezpieczna pod       kątem merytorycznym i prawnym.
→ W zakresie prowadzonej działalności nasz zespół jest gotowy przeprowadzić dla Państwa rzetelną analizę rynku pod kątem wprowadzania nowych produktów. Strengths /Weaknesses /Opportunities /Threats

Misja:
Naszą działalnością przyczyniamy się do ochrony środowiska naturalnego.  Wydajność w tym względzie zawdzięczamy jak najlepszemu zagospodarowaniu ubocznych produktów pochodzenia zwierzęcego. Eliminujemy negatywny wpływ  na zanieczyszczanie środowiska, gdyż po przetworzeniu nasze produkty produkty stanowią pełnowartościowy, wysokiej jakości produkt, półprodukt lub wyrób finalny.