Nord Rerum Food

Jakość w szczegółach

Szczegóły w jakości

Wybierz język:  pl  |  fr  |  en  |  de  |  ru 

Jak dobrać legowisko?
JAK DOBRAĆ ODPOWIEDNIO LEGOWISKO DO WIELKOŚCI PSA? 

Poniższy rysunek przedstawia jak prawidłowo zmierzyć psa.

Długość od czubka nosa do podstawy ogona.
Wysokość od podstawy łapy po czubek głowy. 
Nasze legowiska łączą w sobie komfort, trwałość oraz efektowny design. W naszej ofercie znajdują się posłania spełniające najbardziej wygórowane wymagania naszych klientów oraz ich czworonożnych przyjaciół. Odpowiednio dobrane legowisko powinno zapewnić psu indywidualną przestrzeń, dać poczucie bezpieczeństwa oraz gwarantować komfort snu oraz niwelować szkodliwe czynniki obciążające stawy. 

Do wykonania naszych legowisk wykorzystano najwyższej jakości gąbkę (cześć, na której leży pies wykona jest z wysoko sprężystej gąbki wykrawanej w całości w odróżnieniu od chińskich producentów, którzy posłania wykonują z gąbki ciętej). Gąbka jest owinięta delikatną osnową, która zabezpiecza gąbkę przed zabrudzeniami. Poduszka jest dwustronna, wykonana z najwyższej jakości pluszu, odpornego na ścieranie oraz psie paznokcie. Boki legowiska wypełnione są miękkim silikonem co powoduje, że wypoczynek na takim legowisku jest komfortowy. Wykonane są z bawełny z domieszką poliestru. Nasze legowiska wykończone są eleganckim kodrem co daje niezwykle eleganckie wykończenie i powoduje, że legowisko oprze się najbardziej wytrwałemu " gryzaczkowi". Do uszycia legowiska zostały użyte nici tapicerskie, dzięki czemu legowisko jest bardzo trwałe i solidne. Spód legowiska wyposażony jest w mate antypoślizgową. 

Każda część legowiska wyposażona jest w zamek błyskawiczny, dzięki czemu zawsze można ściągnąć materiał i wyprać go w pralce, co jest niezwykle ważne aby utrzymać legowisko w czystości. Wystarczy wrzucić materiał do pralki na 30ºC, nastawić pranie delikatne a po ponownym założeniu legowisko wygląda jak nowe. 

Jesteśmy zdania, że każdy jest inny. Dlatego naszą ideą jest indywidualne podejście do klienta. To klient wybiera materiał, wzór, rozmiar legowiska i tworzy swój własny niepowtarzalny design. Współpracujemy z wieloma doskonałymi firmami z branży materiałowej takimi jak Dekoma, Artex, Ridex. Klient ma możliwość wybrania materiału z wzornika. Nasze możliwości są nieograniczone. Proponujemy wykonania dodatkowo kocyka, poduszki w takim samym materiale, z którego uszyte jest legowisko. Na indywidualne życzenie możemy wyszyć imię psa na legowisku oraz zastosować tzw. Funkcję 2w1, która umożliwia zmianę kolorystyki legowiska. 

W naszej ofercie znajdują się również legowiska okolicznościowe. Twój czworonożny przyjaciel dzięki nam może razem z tobą poczuć atmosferę zbliżających się Świat Bożego Narodzenia, Walentynek, Wielkanocy czy też urodzin.